Reconnective Healing®

Reconnective Healing® je nová Energie, Světlo a Informace naší planety. Je to vysoce vyvinutá forma energetické interakce, která nadále napomáhá pokroku v oblasti zdraví, rovnováhy a kvality života s nekonečnou svobodou a rozšířeným vědomím. Podporuje naši schopnost uzdravovat se a ovlivňovat životy druhých. Je rozpoznána dnešní vědou jako frekvence Reconnective Healing, nové všestranné spektrum energie, světla a informací. Tyto vibrační frekvence zahrnují energetické systémy a přínosy všech léčebných energetických technik, přesto jsou přístupné bez komplikovaných kroků, postupů nebo rituálů … a mohou se je naučit všichni.
 

Jednotlivá sezení


Reconnective Healing není terapie nebo léčba. Je to ZMĚNA. Uzdravení každého člověka bude jedinečné, protože každý z nás má vlastní nezávislou dokonalost.

V průbehu sezení, které probíhá bez fyzického kontaktu, můžete vnímat pocity chladu nebo naopak horka, vlny energie proudící tělem nebo vibrace. Můžete vidět obrazy, slyšet zvuky nebo mít pocit, že se vás někdo fyzicky dotýká. Sezení lze provést i na dálku, bez nutnosti Vaší osobní návštěvy.

Po absolvování Vašeho sezení, sledujte svůj život, buďte pozorovatelem. Všímejte si, co všechno se začalo měnit. Můžou to být změny na fyzické úrovni. Můžou to být změny na duševní nebo emocionální úrovni. A může se stát, že se Vám zjednodušší vztahy nebo zmizí pracovní problém. Nebo si všimněte změny v interakci s ostatními … stali jste se katalyzátorem, novým propojením se situací, se kterou se potýkali. Znovu získáte to, co je nejvhodnější ve vašem životě pro Vás a pro ty, se kterými jste v interakci. Reconnective Healing je zdrojem celistvosti. Je to hmatatelné. Ve vašich buňkách dochází k vibračnímu posunu. Vaše DNA se mění. Začnete vyzařovat více koherentní úrovně světla. Váš život se stává jedním v tom jak plyne, a ve Vašem životním pokroku.

Pro více informací o Reconnective Healing můžete navštívit webové stránky www.thereconnection.com nebo shlédnout zdejší příspěvky.

Pro více informací o Reconnective Healing sezeních a o možnosti provést sezení na dálku mi můžete napsat nebo zavolat: 

+420 730 903 073 | petrborovec@gmx.com

Jednotlivá sezení na dálku v ceně 1.500,- CZK si zde můžete také objednat a zaplatit:

Vaše jméno a požadovaný termín
  
 

Test osobnosti: Léčitel

Pochybnosti... Přicházejí obvykle, když se nedokážu pohnout z místa. Když mám pocit že to, co chci, nefunguje. A ten právě teď mám. Naštěst...