21. dubna 2018

CO JE RECONNECTIVE HEALING®? - Dr. Eric Pearl

Reconnective Healing je nová Energie, Světlo a Informace naší planety. Je to vysoce vyvinutá forma energetické interakce, která nadále napomáhá pokroku v oblasti zdraví, rovnováhy a kvality života s nekonečnou svobodou a rozšířeným vědomím. Podporuje naši schopnost uzdravovat se a ovlivňovat životy druhých. Je rozpoznána dnešní vědou jako frekvence Reconnective Healing, nové všestranné spektrum energie, světla a informací. Tyto vibrační frekvence zahrnují energetické systémy a přínosy všech léčebných energetických technik, přesto jsou přístupné bez komplikovaných kroků, postupů nebo rituálů … a mohou se je naučit všichni.

Pro více informací o Reconnective Healing navštivte www.thereconnection.com
  

Co můžete získat absolvováním kurzu Reconnective Healing Online Základy? Všechno.

Reconnective Healing a síla těchto frekvencí vám poskytne svobodu být svou podstatou tím, jak se nenuceně začínají objevovat ve vašem každodenním životě.
 
Zažijte rozšíření vědomí a nejrychlejší cestu ke zdraví, rovnováze, a kvalitě života. Je to vše, co chcete. Vše, co jste si představovali. Vše, na co jste čekali. Je to vše, co potřebujete, abyste byli vším, co jste.

Získejte slevu 50%. Při objednání použijte slevový kupón HAPPY50

 


Test osobnosti: Léčitel

Pochybnosti... Přicházejí obvykle, když se nedokážu pohnout z místa. Když mám pocit že to, co chci, nefunguje. A ten právě teď mám. Naštěst...